יועץ זוגיות

למה חשוב טיפול אצל יועץ זוגיות מנוסה ואיך בוחרים אחד כזה?

גילי ויינטראוב

יועץ זוגיות

יועץ זוגיות מומלץ הוא..

מי שיכול לעזור לנו להוביל את החיים המשותפים למקום משופר בו אנחנו מרגישים יותר נינוחים ובטוחים, ומסוגלים לתקשר האחד עם השנייה בקלות רבה יותר.

יועץ או יועצת זוגית טובים יכולים לעזור לנו להבין את מה שבן הזוג לא אומר במילים ולשקף האחת את השני בדרך שגורמת לנו לראות את הסיבות הנסתרות להתנהגות שלו או שלה, כך שנוכל לתת להן מענה ולצמוח יחד משם.

במקרים רבים יועץ או מטפל זוגי מומלץ יכול לעזור לנו להוביל את היחסים למקום משופר ולהרגיש שינוי משמעותי תוך מספר קטן של פגישות.

מהו הדבר הראשון שעלינו לחפש ביועץ זוגיות?

מאחר ואנחנו לא יכולים לעמוד על טיבו של יועץ או מטפל זוגי – או את מידת התאמתו אלינו – מבלי להכיר אותו פיזית, עלינו למצוא דרך להוריד חששות ולקפוץ למים הכל כך חשובים של טיפול איכותי לזוגיות.

דרך שיכולה לעזור לנו מאוד בבחירת יועץ זוגיות היא כמובן לחפש עליו בגוגל.

מה עלינו לחפש? מהי השיטה שעל פיה הוא עובד, מאמרים על זוגיות שאותם הוא פרסם באתרים שונים, אבל הדבר החשוב ביותר לחפש, זה שיכול לתת לנו אינדיקציה לטיבו של המטפל, הוא המלצות של לקוחות שעברו אצלו את התהליך.

המלצות על גילי ויינטראוב ניתן לקרוא בקישור כאן.

ייעוץ זוגי מומלץ

חשוב לחפש המלצות על יועץ או יועצת זוגית

יועץ זוגי או יועצת זוגיות?

הבחירה בין מטפל גבר למטפלת אישה היא אינדיבידואלית. יש לדוגמה זוגות בהם לאישה חשוב שזו תהיה יועצת זוגית שתוכל להבין את נקודת המבט שלה טוב יותר. יש מקרים הפוכים בהם הבחירה המועדפת על בת הזוג היא דווקא ביועץ זוגי שיוכל לתת מבט גברי שיעשיר את ההתבוננות שלה על ההתמודדות.

מנקודת מבטי אין הבדל מהותי בבחירה בין יועץ ליועצת זוגיות. איש מקצוע טוב ומנוסה יודע לעזור לשני הצדדים להביא את נקודת מבטם אל השולחן ולתת לה מענה.

איך מתחילים תהליך איכותי של ייעוץ זוגי?

אם אתם שוקלים טיפול או ייעוץ זוגי אצל מטפל מנוסה, אתם מוזמנים לגלול לפסקה הבאה, למלא שם וטלפון, ולהתחיל בשיחה ראשונית ללא התחייבות:

אפשר לשפר (משמעותית) את החיים בבית!

ייעוץ זוגי מומלץ בתהליך מובנה

יועץ זוגיות מנוסה בדרך שכבר עזרה לרבים

יועץ זוגיות איכותי מתחילים בשיחה טלפונית ללא עלות:

    גילי ויינטראוב הוא יועץ זוגי ומטפל רגשי, יוצר שיטת 'טיפול זוגי בחצי' שעזרה ב-8 השנים האחרונות ליותר מ-300 זוגות להוביל את היחסים למקום חדש. כותב מאמרים על זוגיות באתר וואלה.

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *