מטפל רגשי

מה צריך לחפש במטפל רגשי ומהו הצעד הראשון שמומלץ לעשות?

גילי ויינטראוב

מטפל רגשי מומלץ

מטפל רגשי מומלץ הוא..

מי שיכול לעזור לנו לשנות את הדרך בה אנו חווים את  עצמנו ואת החיים, לאפשר לנו נקודת מבט חדשה על המציאות ולהוביל אותנו לעבר פריצת דרך ברמת התוצאה במגוון תחומים חשובים: חיזוק הדימוי העצמי, שיפור הזוגיות, יצירת יציבות נפשית חזקה יותר, הגשמה עצמית ועוד.

מטפל או מטפלת רגשית טובים יכולים לעזור לנו לחוש יותר רווחה נפשית ולחיות את החיים שלנו ממקום נעים ומאפשר יותר.

במקרים רבים מטפל רגשי מומלץ יכול לסייע לנו להוביל את החיים שלנו למקום משופר בו אנו מרגישים אסופים וחזקים יותר תוך מספר פגישות מצומצם.

מהו הדבר הראשון שעלינו לחפש במטפל רגשי?

מאחר ואין לנו דרך להכיר את המטפל לפני שפגשנו בו, דרך שיכולה לעזור לנו להבין מול מי אנחנו עומדים היא כמובן לחפש עליו בגוגל.

מה כדאי לחפש? מהי השיטה שעל פיה הוא עובד, מאמרים שהוא כתב ששופכים אור עליו ועל ידיעותיו, אבל אולי הדבר החשוב ביותר לחפש, זה שיכול לעזור לנו בדרך הטובה ביותר לעמוד על טיבו של המטפל הרגשי, הוא המלצות של לקוחות שעברו אצלו את התהליך.

המלצות על גילי ויינטראוב בנושא זוגיות ועוד ניתן לקרוא בקישור כאן.

טיפול רגשי

חשוב לחפש המלצות

עדיף מטפל או מטפלת רגשית?

בחירה בין מטפל גבר למטפלת אישה היא אישית. ישנם אנשים שמעדיפים לבוא לאישה כדי ליהנות מגישה רכה ומכילה יותר, וישנם כאלה שדווקא טיפול אצל מטפל שהוא גבר מתאימה להם יותר.

מנקודת מבטי אין הבדל קטגורי משמעותי בין מטפל למטפלת רגשית. איש מקצוע איכותי ומנוסה יודע לקרוא אותנו ולעזור לנו להויל את עצמנו ואת חיינו למקום משופר בדרך שמתאימה לנו.

גילי ויינטראוב הוא מטפל רגשי עם התמחות בזוגיות, יוצר שיטת 'טיפול זוגי בחצי' שעזרה ב-8 השנים האחרונות ליותר מ-300 זוגות להוביל את היחסים למקום חדש. כותב מאמרים על זוגיות באתר וואלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *