איך להתגבר על הקושי במציאת זוגיות ?

מציאת זוגיות

לפעמים נראה לנו ש..

לפעמים נראה לנו שמציאת זוגיות טובה זה עסק קשה ומורכב.

שהשאלה: איך למצוא בן או בת זוג מתאימים? נשארת באוויר ללא מענה.

זה נכון במיוחד עבור אלה בינינו שמחפשים זוגיות פרק ב', או כבר חצו מזמן את גיל 30.

העניין הוא שאנחנו בדרך כלל מחפשים בחוץ את החצי השני, מבלי שסידרנו מבפנים את החצי שלנו, זה שאמור למשוך אלינו אדם מתאים.

זו סיבה מרכזית לכך שרבים מאיתנו מתקשים למצוא זוגיות שעובדת לאורך זמן. אנחנו מזמנים אלינו, בדרך לא מודעת, קושי במציאת זוגיות או בני זוג שמקשים עלינו להיות בזוגיות נעימה וזורמת.

איך משנים את זה?

נתחיל קודם כל בשאלון קצר:

מרגישים ש..

אתם חווים קושי במציאת זוגיות?

אתם מושכים אליכם פעם אחר פעם זוגיות לא מדויקת?

משהו מתפספס לכם בדרך?

הייתם רוצים:

לבנות זוגיות יציבה?

להיות במערכת יחסים שפשוט זורמת?

להתמיד בזוגיות לאורך זמן?

הכירו את התכנית למציאת זוגיות שכבר עזרה לרבים

✔ למשוך זוגיות יותר מדויקת

✔ דרך שינוי דפוסים שמנהלים אותנו בלא מודע

✔ מציאת זוגיות אחרי גיל 30 מציאת זוגיות גם אחרי גיל 30

✔ איך מוצאים בן זוג בשילוב תהליכים רגשיים ו-NLP

איך למצוא בת זוג

תכנית הטיפול למציאת זוגיות

עוזרת לנו למשוך אל חיינו זוגיות דרך שינויים במערכת ההפעלה שלנו. אפשר לקרוא לזה אימון למציאת זוגיות, או סדנה למציאת זוגיות, אך זו בעיקר דרך לכוונן את עצמנו מבפנים כך שנמשוך אלינו בן זוג נכון ומתאים עבורנו.

טיפול למציאת זוגיות נכונה - איך זה עובד?

זוגיות היא מאזניים.

אם אנחנו מושכים לדוגמה בני זוג שפוגעים בנו, יש לזה סיבה שקשורה למערכת ההפעלה שלנו. זה יכול לנבוע מכך שאנחנו פועלים ממקום של חוסר אונים, חרדה או מכיווץ פנימי שלא מאפשרים לנו להגיב ולדבר את עצמנו בדרך שתגרום לצד השני לראות אותנו ואת הצרכים שלנו.

אם אנחנו מתקשים במציאת זוגיות או בשימור שלה לאורך זמן, יכול להיות שמשהו במערכת ההפעלה שלנו גורם לנו בדרך לא מודעת כלשהי להרחיק מאיתנו זוגיות. זה יכול להיות קשור לרקע של הורים שרבו הרבה או משהו שיצר אצלנו חשש מקרבה.

תכנית הטיפול למציאת זוגיות עוזרת לנו להעלות למודע את החסמים הפנימיים שלנו ליצירת זוגיות ומאפשרת לנו להתחיל למשוך אל חיינו מערכת יחסים שלא הייתה זמינה לנו לפני כן.

טיפול למציאת זוגיות
5/5

לא ציפיתי שזה יקרה כל כך מהר

"הגעתי לגילי אחרי שנים ארוכות של מערכות יחסים לא נעימות ופוגעניות, ותקופות ארוכות של לבד. במהלך הטיפול הרגשתי שאני משתנה ומחסומים שלי מתחילים להשתחרר. כחודש לאחר סיום הטיפול פגשתי את בן זוגי, איתו אני חיה כבר שנה בזוגיות מלאה בפרגון, כבוד והבנה הדדית (בשונה מכל מה שהכרתי עד כה). ממליצה בחום לכל מי שמתקשה לבנות זוגיות טובה, או חווה קשיים בזוגיות קיימת, ובמערכות יחסים בכלל. בהחלט טיפול שמשנה חיים."
תמרה (בת 32)
Designer
5/5

הגעתי מאוד נסערת ופגועה..

"..ופתאום העולם הסתדר. אם לפני כן היו מגיעים אליי כל מיני טיפוסים שהייתי צריכה להתיישר לפי הרצון שלהם כדי לתת סיכוי ליחסים אז היום אני בזוגיות עם גבר שקשוב גם לרצונות שלי. זו פשוט מערכת יחסים שונה ממה שהיה לי קודם כולל עם הגרוש שלי. אני מרגישה שנפתחה לי דלת חדשה."
אסתי (בת 54)
Designer
5/5

הרבה שנים חיפשתי זוגיות

"הייתי אצל הרבה מטפלים וניסיתי כל מיני שיטות, ואני מרגישה שהטיפול הזה היה ממש אפקטיבי בתהליך יחסית מאוד קצר. הגעתי חלשה פיזית ונפשית, היה לי דפוס לרצות אנשים, ולמרות שידעתי את זה לא יכולתי להשתחרר מהדפוס הזה. הרגשתי שאם אני אומרת 'לא' זה לא בסדר. היום אני יודעת להגיד 'לא' ואני מרגישה עם זה בסדר לגמרי. אני בזוגיות בה אני שמה גבולות, בלי כעס, פשוט שמה גבולות ברוגע, וזה מתקבל."
שרית (בת 42)
Designer
5/5

כבר חשבתי להרים ידיים

"אחרי הרבה מערכות יחסים כושלות הגעתי לטיפול אצל גילי עם חוסר אמונה וחוסר ביטחון. כבר אמרתי לעצמי שלי זה לא יקרה. עם כל פגישה נעשיתי יותר בטוחה בעצמי, יותר רגועה. 3 חודשים אחרי שהטיפול הסתיים, החיים שלי שונים לגמרי. יש לי בן זוג חדש ונחמד. אני חושבת שהשינוי התחיל כשעשינו תהליך שחרור של העברה בין דורית מאימא שלי ומהמקום השקוף שלה. בכלל אנשים התחילו יותר לראות אותי וזה אושר כי הבדידות הייתה לי קשה."
אנה (בת 38)
Designer
מטפל למציאת זוגיות
מי אני?

נעים להכיר – גילי ויינטראוב

מאמן לזוגיות ומטפל רגשי כבר 14 שנים

מתמחה בשינוי אישי שמוביל לתוצאות חדשות במרחב הזוגי

בעבודתי אני משלב כלים ממספר שיטות המאפשרים שינוי ברובד הלא מודע המנהל אותנו

אפשר למצוא מאמרים שלי בנושא בוואלה וב-ynet

הגיע הזמן להתחיל לחיות בשניים: